Imagine

Cerere Helper- razzvan7

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
razzvan7
Helper
Helper
Mesaje: 4
Membru din: Mie Aug 21, 2024 9:55 pm

Cerere Helper- razzvan7

Nickname: razzvan7
Discord: razzvan7
Nume server / ip: 93.114.82.109:27015
Varsta: 15
Cateva cuvinte despre tine: Sunt din ploiesti in clasa a 9 a
Ore jucate pe server (minim 50): 20
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public): 1960
Interviu (pe discord): da

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): csgoromania
SteamID: 76561199044245684
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199044245684/
Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp): nu
De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: pentru ca sunt multi care fac troll sau cu hack pe server si de multe ori lipsesc adminii sa ii rezolve
Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: da


Avatar utilizator

-aa.andrei07-
Membru
Membru
Mesaje: 68
Membru din: Joi Apr 25, 2024 3:25 pm

Re: Cerere Helper- razzvan7

Salut Razvan!

Ma bucur ca te-ai decis sa te alaturi echipei administrative a serverului CS2.CSGOROMANIA.RO

Te-am vazut de cateva ori pe server, dar nu am apucat sa imi fac o parere despre tine. Orele de pe sv sunt desutul de putine, dar daca esti activ le poti face usor.
Mi-ar fi placut sa ne spui mai multe chestii despre tine.

De la mine ai un PRO
𝓼𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓕𝓤𝓡𝓘𝓞𝓤𝓢𝓢𝓢
Avatar utilizator

hardwell
Owner
Owner
Mesaje: 153
Membru din: Lun Iul 08, 2024 11:49 am
Localitate: Seoul
Korea South

Re: Cerere Helper- razzvan7

Salut, Razvan.


Cererea ta este foarte "seaca", de fiecare data cand am raspuns la o cerere v-am spus sa incercati sa o dezvoltati putin mai mult, activitatea ta in ultima saptamana este una foarte buna, orele sunt ok daca luam in calcul ca nu sunt inregistrate toate. Despre tine comportamentul tau este unul ok, nu te-am vazut sa socializezi prea mult cu alti jucatori, mi-ar fi placut sa comunci mai mult. Experienta iti lipseste dar cum am spus la toti, totul se invata.


PRO.
Avatar utilizator

V1[m]eR
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Apr 06, 2024 1:35 pm
Germany

Re: Cerere Helper- razzvan7

Salut, Razzvan7,

Îți mulțumim pentru interesul arătat în a te alătura echipei STAFF a serverului nostru și pentru completarea aplicației tale. Am analizat atent cererea ta și am identificat câteva puncte pozitive, dar și câteva care ne-au ajutat să luăm o decizie finală.

Pro-uri:
Motivație clară: Dorința ta de a ajuta la menținerea serverului liber de troll-uri și hackeri arată o atitudine proactivă și dorința de a contribui pozitiv la comunitate. Este important să ai această atitudine pentru a putea îmbunătăți experiența de joc a celorlalți.
Disponibilitate: Ești deschis să participi la un interviu pe Discord, ceea ce arată seriozitate și interes în a-ți dovedi competențele.
Experiență de joc: Numărul total de ore jucate pe Steam (1960 ore) demonstrează că ai experiență cu jocul, ceea ce îți poate oferi un avantaj în identificarea și gestionarea problemelor de pe server.
Capacitatea de a documenta dovezi: Faptul că ai un program de înregistrare pentru a susține deciziile tale de moderare este esențial pentru menținerea transparenței și corectitudinii în comunitate.
Contra-uri:
Ore jucate pe server: Numărul de ore jucate pe serverul nostru (20 ore) este sub cerința minimă de 50 de ore. Acest lucru poate sugera o cunoaștere limitată a regulilor și a culturii comunității noastre.
Lipsă de experiență ca staff: Deși ești dornic să ajuți, lipsa experienței anterioare în administrarea unui server poate reprezenta un dezavantaj, mai ales dacă este nevoie să gestionezi situații complexe.
Vârstă: La 15 ani, este posibil să întâmpini provocări în gestionarea unor conflicte mai delicate, însă acest aspect poate fi compensat prin maturitatea și responsabilitatea ta.
Concluzie:
De la mine ai un răspuns Pozitiv. Motivația și dorința ta de a ajuta comunitatea sunt evidente și apreciate, iar disponibilitatea de a participa la interviu și de a furniza dovezi demonstrează seriozitatea ta. În ciuda unor mici neajunsuri, cred că poți contribui în mod pozitiv la echipă.

Cu respect,
Moderator V1[m]eR
Avatar utilizator

Rekinu
Admin
Admin
Mesaje: 15
Membru din: Dum Iun 30, 2024 3:34 pm

Re: Cerere Helper- razzvan7

Salut, Razvan

Mi ar fi placut sa aflu mai multe despre tine din aceasta aplicație, sa te cunoaștem putin din cuvintele tale, ce fel de om esti, daca esti calm, si etc. Cred ca te cunoști cat de putin sa scrii despre tine, dar ne vom cunoaste noi pe parcus daca vei avea ocazia sa intri in echipa noastra.
Raspunsul meu este PRO
Avatar utilizator

Mrn.Marco1
Helper
Helper
Mesaje: 3
Membru din: Dum Aug 25, 2024 2:28 pm
Romania

Re: Cerere Helper- razzvan7

Te salut Razvan!

Iti multumim ca ai decis sa te alaturi echipei STAFF iar eu am decis sa scriu o analiza despre cererea ta .

PRO
•Te-am vazut activ pe server ceea ce este foarte benefic si este un + la cererea ta
•Pe langa celelalte cereri care sunt semnificative de exemplu, poti folosi un program de filmat etc (cereri care sunt necesare )

CONTRA
•Nu ai o experienta STAFF dar asta se poate indrepta
•Orele sunt sub norma ceruta dar sunt sigur ca vei face pentru ca esti activ

Concluzie: Concluzia mea asupra analizei facute este urmatoarea.
Sa mai lucrezi la ore si sa incerci sa fii putin mai comunicativ
Din partea mea ai un PRO , si te asteptam in echipa noastra!
Avatar utilizator

-aa.andrei07-
Membru
Membru
Mesaje: 68
Membru din: Joi Apr 25, 2024 3:25 pm

Re: Cerere Helper- razzvan7

Salut Razvan!

Doresc sa iti aduc la cunostiinta faptul ca cererea ta a fost ACCEPTATA

-Te rog frumos sa ne comunici o data si o ora pentru a tine interviul si un scurt pc-check!

Pentru detalii suplimentare : https://discord.gg/AxjahVKyDG
Grup de steam : https://steamcommunity.com/groups/csgoromania-ro
𝓼𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓕𝓤𝓡𝓘𝓞𝓤𝓢𝓢𝓢
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 218
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania
Loading…

Re: Cerere Helper- razzvan7

Interviu promovat, grad activat !
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 218
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania
Loading…

Re: Cerere Helper- razzvan7

Retras !
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.
Încuiat