Imagine

CERERE HELPER - .{Still}.

Încuiat

Topic author
Stilletos
Mesaje: 2
Membru din: Joi Aug 22, 2024 8:22 pm
Romania

CERERE HELPER - .{Still}.

Nickname: .{Still}.

Discord: _stilletos_

Nume server / ip: cs2.csgoromania.ro

Varsta: 15

Cateva cuvinte despre tine: Salut sunt Still am 15 ani si imi place sa ma joc pe cacalator.

Ore jucate pe server (minim 50): am 22 ore pe gametracker.

Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public): 1624 ore.

Interviu (pe discord): Sunt de acord.

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):CsgoRomania

SteamID: 76561199115407997

Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199115407997/

Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp): Da, timp de un an.

De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Vrea sa ma alatur echipei staff pentru a bana hackeri si sa dau gag/mute la oameni care injura repetat/fac spam in chat si chestii de genu.

Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da, OBS si Medal.


Avatar utilizator

-aa.andrei07-
Membru
Membru
Mesaje: 68
Membru din: Joi Apr 25, 2024 3:25 pm

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut Still

Din partea mea ai un raspuns NEUTRU. nu sunt nici PRO nici CONTRA cererei tale
Voi lasa la decizia colegilor mei daca vei primi gradul sau nu.
𝓼𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓕𝓤𝓡𝓘𝓞𝓤𝓢𝓢𝓢
Avatar utilizator

hardwell
Owner
Owner
Mesaje: 153
Membru din: Lun Iul 08, 2024 11:49 am
Localitate: Seoul
Korea South

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut, Still.



Raspunsul meu va ramane acelasi ca la prima cerere, avand in vedere motivul pentru care nu ai fost acceptat prima data eu unul pot sa trec peste el, pentru ca ai revenit cu o alta cerere arata faptul ca iti doresti sa faci parte din echipa noastra si ca ti-ai rezolvat problemele pe care trebuia sa le rezolvi. Apreciez ca in ciuda faptului ca nu ai fost acceptat la prima cerere activitatea a ramas la fel de buna, si consider ca toata lumea merita a doua sansa, daca o sa fi "acceptat", si o sa reusesti sa "profiti" de sansa asta depinde doar de tine.



PRO.
Avatar utilizator

V1[m]eR
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Apr 06, 2024 1:35 pm
Germany

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut, Still,

Îți mulțumim pentru că ai revenit cu o nouă aplicație pentru a te alătura echipei STAFF a serverului cs2.csgoromania.ro. Am revizuit din nou cererea ta, ținând cont și de faptul că ai mai avut o aplicație anterioară, care a fost respinsă. Iată analiza noastră detaliată:

Pro-uri:
Motivație clară: Ești dornic să contribui la menținerea unui mediu plăcut pe server, acționând împotriva hackerilor și a comportamentelor nepotrivite, ceea ce arată o atitudine proactivă și dorința de a sprijini comunitatea.
Disponibilitate pentru interviu: Faptul că ești de acord să participi la un interviu pe Discord demonstrează că ești serios în legătură cu această oportunitate și dispus să îți susții candidatura.
Experiență anterioară: Rolul de staff pe care l-ai avut timp de un an indică faptul că înțelegi responsabilitățile unui membru al echipei STAFF și că ai experiență în moderare.
Posibilitatea de a înregistra dovezi: Utilizarea OBS și Medal pentru a înregistra dovezi este un plus important, asigurând că deciziile tale pot fi susținute de fapte concrete.
Contra-uri:
Ore jucate pe server: Din păcate, numărul de ore jucate pe server (22 ore) rămâne sub cerința minimă de 50 de ore, ceea ce poate sugera o implicare insuficientă în cunoașterea regulilor și a comunității noastre.
Vârstă și gestionarea situațiilor dificile: La 15 ani, este posibil să întâmpini provocări în gestionarea conflictelor și a deciziilor critice, deși experiența anterioară poate compensa acest aspect până la un punct.
Respingerea anterioară: Ținând cont de faptul că ai mai avut o aplicație respinsă, este posibil ca unele din aspectele menționate anterior să nu fi fost complet adresate de la ultima cerere, ceea ce poate influența decizia finală.
Concluzie:
Deși ai un background bun și o motivație clară, faptul că nu ai îndeplinit cerința minimă de ore pe server și ai mai avut o aplicație respinsă anterior ridică semne de întrebare legate de angajamentul tău și de gradul de integrare în comunitate. Din acest motiv, răspunsul meu final este negativ de această dată. Îți recomandăm să îți mărești timpul petrecut pe server și să revii cu o nouă aplicație după ce îndeplinești toate cerințele. Astept si interventia colegilor mei si dupa o sa luam o decizie colectiva asupra cererii tale in concordanta cu voturile.

Cu respect,
Moderator V1[m]eR
Avatar utilizator

sA_righthand
Admin
Admin
Mesaje: 17
Membru din: Dum Aug 11, 2024 11:53 am
Romania

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut Still.
Ma bucura faptul ca ai dorința de a deveni membru al staff-ului,dar din păcate nu te cunosc mai deloc ca da am o părere. Mi-ar fi plăcut sa ne oferi mai multe detalii la "Despre tine" ca să te cunoaștem puțin. Din partea mea vei primi
Contra .
𝒮𝒾𝑔𝓃𝑒𝒹 𝒷𝓎 𝓼𝓐
Avatar utilizator

Mrn.Marco1
Helper
Helper
Mesaje: 3
Membru din: Dum Aug 25, 2024 2:28 pm
Romania

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Te salut , Still !!
In legatura cu aplicarea ta in echipa noastra STAFF suntem foarte incantati sa iti luam in vedere cererea si sa o analizam .

Analizarea mea este facuta in felul urmator:

PRO-uri
•Ai o experienta STAFF care te ajuta prin a intelege si a constientiza ce responsabilitati ai si ce fel de comportament trebuie sa prezinti asupra jucatorilor.
•Din cate am vazut esti destul de activ pe server ceea ce te ajuta in gestionarea timpului tau pe care il vei petrece pe server ca membru STAFF.
•Esti foarte comunicativ ceea ce te ajuta in vorbirea fluenta cu membrii serverului.

Contra:
•Despre descrierea personala a ta, ai fi putut sa ne mai comunici ceva in legatura cu tine .
•Orele tale sunt sub minima ceruta dar sunt sigur ca vei face .
•Nu este un contra dar varsta ta o sa iti dea putina bataie de cap avand in vedere oamenii problematici de pe server.

Concluzie: Avand in vedere cele de sus trebuie sa mai lucrezi la orele de pe server dar din partea mea ai un PRO si din partea mea esti bine venit in echipa noastra !
Avatar utilizator

Rekinu
Admin
Admin
Mesaje: 15
Membru din: Dum Iun 30, 2024 3:34 pm

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut, Still

Pe partea de activitate ai un Pro de la mine, dar dupa discutia de mai devreme, oricine poate gresi, o sa vezi si tu ca se mai intampla, nu trebuie sa sarim la cap. Dar iti dau si tie sansa de a vedea si a intra in aceasta echipa, sper sa nu gresesc. Raspunsul meu final este Pro, ramane la decizia capitanilor.
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 218
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania
Loading…

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut, Still ! Avand in vedere ca, cererea ta are o mica predominanta de ''pro-uri'' ma face sa cred ca meriti a 2 a sansa.

Raspuns cerere : ACCEPTATA !

- Te rog sa imi comunici o data cand esti disponibil pentru un pc check !

Pentru detalii suplimentare : https://discord.gg/AxjahVKyDG
Grup de steam : https://steamcommunity.com/groups/csgoromania-ro
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 218
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania
Loading…

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Grad activat !
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.
Avatar utilizator

hardwell
Owner
Owner
Mesaje: 153
Membru din: Lun Iul 08, 2024 11:49 am
Localitate: Seoul
Korea South

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Membru staff retras !
Încuiat