Imagine

Cerere helper-Bodica

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
bodica
Mesaje: 4
Membru din: Lun Iul 01, 2024 12:43 pm

Cerere helper-Bodica

Nickname:Bodica
Discord:gabi_gabi
Nume server / ip:cs2.csgoromania.ro:27015
Varsta:15 ani
Cateva cuvinte despre tine:Ma numesc Gabi, sunt pasionat de calculatoare si de jocuri video
Ore jucate pe server (minim 50):20 de ore
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public):109 de ore pe cs
Interviu (pe discord):Doar daca este nevoie
Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):csgoromania
SteamID:76561199469955434
Link catre profilul tau de steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199469955434/
Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp):Am avut pe fivem si minecraft.
De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Vreau sa elimin codati de pe server.
Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?:Aplicatia de la Nvidia
Ultima oară modificat Sâm Aug 31, 2024 7:20 pm de către bodica, modificat 1 dată în total.


Avatar utilizator

WeFx_
Membru
Membru
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mai 04, 2024 12:59 pm
Romania

Re: Cerere helper-Bodica

Salut! Multumim ca ai ales sa aplici la noi in comunitate ca membru staff!
Nu prea te-am vazut pe server, nu am apucat sa interactionam.
Chiar daca ai putine ore, cu totii meritam o sansa!
De la mine ai un PRO
Avatar utilizator

hardwell
Owner
Owner
Mesaje: 153
Membru din: Lun Iul 08, 2024 11:49 am
Localitate: Seoul
Korea South

Re: Cerere helper-Bodica

Salut, Gabi.


Apreciez activitatea ta dupa server & discord, fiind una decenta. Orele dupa server sunt si ele decente. Esti un tip destul de sociabil si la locul tau. Imi place ca incerci sa pastrezi ordinea si disciplina pe server si ca jucator, am vazut ca raportezi conflicte / cheateri / injurii.


PRO.
Avatar utilizator

sA_righthand
Admin
Admin
Mesaje: 17
Membru din: Dum Aug 11, 2024 11:53 am
Romania

Re: Cerere helper-Bodica

Salut Gabi.
Ma bucura faptul ca iti doresti sa te alaturi staff-ului. Nu prea am interactionat cu tine,dar am incredere ca esti un baiat bun si bine pus la punct. De la mine vei primi

PRO
𝒮𝒾𝑔𝓃𝑒𝒹 𝒷𝓎 𝓼𝓐
Avatar utilizator

-aa.andrei07-
Membru
Membru
Mesaje: 68
Membru din: Joi Apr 25, 2024 3:25 pm

Re: Cerere helper-Bodica

Salut Gabi

Ma bucur ca te-ai decis sa te alaruri echipeiADMINISTRATIVE a serverului CS2.CSGOROMANIA.RO

Cererea ta este o cerere bine pusa la punct.
In ultima perioada te vad foarte activ, si pe server, si pe discord.

De la mine ai un PRO
𝓼𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓕𝓤𝓡𝓘𝓞𝓤𝓢𝓢𝓢
Avatar utilizator

rares55
Admin
Admin
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iun 15, 2024 6:28 pm

Re: Cerere helper-Bodica

Te salut bodica


Esti un tip prietenos,cererea este bine facuta,orele pe steam si dupa server sunt ok.De la mine ai un



PRO

Signed by PUPUTA
Avatar utilizator

V1[m]eR
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Apr 06, 2024 1:35 pm
Germany

Re: Cerere helper-Bodica

Salut, Bodica!

Îți mulțumim pentru interesul arătat în a te alătura echipei STAFF a serverului cs2.csgoromania.ro și pentru completarea cererii tale. După analizarea aplicației tale, am considerat atât aspectele pozitive, cât și cele care necesită îmbunătățiri. Iată evaluarea noastră:

Pro-uri:
1. Motivație și dorință: Ai arătat o motivație clară și o dorință puternică de a contribui la menținerea ordinii pe server. Este lăudabil că vrei să te implici în eliminarea jucătorilor care folosesc coduri și să îmbunătățești experiența generală a comunității.
2. Experiență anterioară: Experiența ta pe servere de FiveM și Minecraft este un plus, oferindu-ți o bază în gestionarea responsabilităților, chiar dacă aceste platforme diferă de CS:GO.
3. Sociabilitate și implicare: Ai fost apreciat pentru comportamentul tău prietenos și sociabil, precum și pentru activitatea ta pe server și Discord, ceea ce este important pentru un rol de STAFF.
4. Instrumente pentru dovezi: Folosirea aplicației de la Nvidia pentru a prezenta dovezi este un aspect pozitiv, arătând că ești pregătit să documentezi problemele care pot apărea.

Contra-uri:
1. Ore jucate pe server: Ai jucat doar 20 de ore pe server, ceea ce este sub cerința minimă de 50 de ore. Aceasta indică o cunoaștere limitată a regulilor și dinamicii specifice ale serverului nostru, precum și o integrare mai redusă în comunitate.
2. Ore jucate pe Steam: Cu 109 ore jucate pe CS:GO, experiența ta generală în joc pare mai redusă, ceea ce poate afecta abilitatea de a gestiona diverse situații care apar pe server.

Verdict Final:
Răspuns cerere: PRO!

Îți recomandăm să continui să îți crești numărul de ore jucate pe server și să acumulezi mai multă experiență în CS2. Mult succes și te așteptăm!

Cu respect,
TOP STAFF Moderator V1[m]eR
Avatar utilizator

hardwell
Owner
Owner
Mesaje: 153
Membru din: Lun Iul 08, 2024 11:49 am
Localitate: Seoul
Korea South

Re: Cerere helper-Bodica

Salut, Gabi.



Avand in vedere raspunsurile
pozitive ale colegilor mei, am decis impreuna sa iti oferim o sansa.



Cerere Acceptata.



Pentru detalii suplimentare: https://discord.gg/AxjahVKyDG
Grup de steam: https://steamcommunity.com/groups/csgoromania-ro
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 218
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania
Loading…

Re: Cerere helper-Bodica

Cerere anulata ! ( cheat-uri in pc )
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.
Încuiat