Imagine

CERERE HELPER - .{Still}.

Încuiat

Topic author
Stilletos
Mesaje: 2
Membru din: Joi Aug 22, 2024 8:22 pm
Romania

CERERE HELPER - .{Still}.

Nickname: .{Still}.
Discord: _stilletos_
Nume server / ip: cs2.csgoromania.ro
Varsta: 15
Cateva cuvinte despre tine: Salut sunt Still am 15 ani si imi place sa ma joc pe cacalator.
Ore jucate pe server (minim 50): am 13,7 ore pe gametracker.
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public): 1613 ore (normal as avea vreo 5000)

Interviu (pe discord): Sunt de acord dar e posibil sa nu intru cand ar trebui.

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):CsgoRomania
SteamID: 76561199115407997
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199115407997/
Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp): Da, timp de un an. (pe cea mai mare comunitate de jailbreak)
De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Vrea sa ma alatur echipei staff pentru a bana hackeri si sa dau gag/mute la oameni care fac injura repetat/fac spam in chat si chestii de genu.
Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da, OBS.


Avatar utilizator

hardwell
Owner
Owner
Mesaje: 153
Membru din: Lun Iul 08, 2024 11:49 am
Localitate: Seoul
Korea South

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut, Still.


Activitatea ta pe server este una destul de buna, te vad mai tot timpul pe server, comportamentul tau este unul ok chiar daca uneori mai ai unele "derapaje toxice", suntem oameni si e normal sa ne mai enervam, suparam pe jocul asta nu condam chestia asta fiindca si eu am momentele mele chiar daca n-o arat. Orele tale sunt mai mult decat suficiente, ele fiind mai multe decat ti-a inregistrat GameTracker-ul, mai mult decat orele apreciez faptul ca ai activitate zilnica pe server pentru mine conteaza mai mult. Experienta din cate ai spus nu iti lipseste ceea ce consider ca e un +, indiferent daca ai sau nu ai experienta iti faci, inveti.

PRO.
Avatar utilizator

-aa.andrei07-
Membru
Membru
Mesaje: 68
Membru din: Joi Apr 25, 2024 3:25 pm

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut Still!

Ma bucur ca ai decis sa te alaturi echipei noastre.
Te vad aproape in fiecare zi pe server, si esti foarte activ.
Orele sunt asa deoarece atatea ore a inregistrat GameTracker-ul

De la mine ai un PRO
𝓼𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓕𝓤𝓡𝓘𝓞𝓤𝓢𝓢𝓢
Avatar utilizator

sA_righthand
Admin
Admin
Mesaje: 17
Membru din: Dum Aug 11, 2024 11:53 am
Romania

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut Still.
Nu am avut ocazia sa te cunosc,dar am sa îți ofer o șansă.
De la mine ai PRO
𝒮𝒾𝑔𝓃𝑒𝒹 𝒷𝓎 𝓼𝓐

iugaaionut
Mesaje: 5
Membru din: Mar Aug 06, 2024 10:46 am
Romania

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut still!
Ma bucur ca vrei sa te alaturi comunitati noastre,ai experienta,ore destule,am observat ca esti activ.

In concluzie de la mine ai un PRO.
Avatar utilizator

-aa.andrei07-
Membru
Membru
Mesaje: 68
Membru din: Joi Apr 25, 2024 3:25 pm

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut, Still.

Vreau sa te anunt ca cererea ta a fost ACCEPTATA

Te rog sa ne comunici o data pentru un scurt interviu pe discord si un pc check!
𝓼𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓕𝓤𝓡𝓘𝓞𝓤𝓢𝓢𝓢
Avatar utilizator

V1[m]eR
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Apr 06, 2024 1:35 pm
Germany

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Salut, Still,

Îți mulțumim pentru interesul arătat în a te alătura echipei STAFF a serverului cs2.csgoromania.ro și pentru completarea cererii tale. După analizarea atentă a aplicației tale, am identificat câteva aspecte pozitive, dar și câteva care mi-au putut influența decizia finală.
Pro-uri:
1. Experiență anterioară: Faptul că ai avut un rol de staff timp de un an pe o altă comunitate demonstrează că ai o înțelegere a responsabilităților implicate și ești familiarizat cu procesele de moderare.
2. Motivație clară: Dorința ta de a ajuta la menținerea serverului curat de hackeri și de a acționa împotriva comportamentului toxic arată o atitudine proactivă și dorința de a contribui pozitiv la comunitate.
3. Capabil să documentezi dovezi: Ai menționat că utilizezi OBS pentru a înregistra dovezi, ceea ce este esențial pentru susținerea deciziilor tale de moderare și pentru a menține transparența.

Contra-uri:
1. Ore jucate pe server: Cu doar 13,7 ore pe server, este sub limita minimă de 50 de ore cerută. Acest lucru poate indica o cunoaștere limitată a regulilor și a culturii comunității noastre, precum și o integrare redusă.
2. Incertitudinea privind interviul pe Discord: Deși ești dispus să participi, menționarea faptului că s-ar putea să nu fii disponibil la momentul potrivit ridică întrebări legate de angajamentul tău și capacitatea de a respecta cerințele rolului.
3. Posibilă lipsă de atenție la detalii: Unele secțiuni din aplicația ta par a fi scrise destul de informal, ceea ce poate sugera o lipsă de seriozitate în abordarea procesului de aplicare.

De la mine ai un raspuns Pozitiv
Cu respect,
Moderator V1[m]eR
Avatar utilizator

V1[m]eR
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Apr 06, 2024 1:35 pm
Germany

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

Verdict Final:

Salut, Still!

Ne bucurăm să vedem că te-ai decis să aplici pentru echipa administrativă a comunității noastre. Îți mulțumim pentru interesul arătat și pentru dorința de a contribui la menținerea serverului curat și prietenos.

★ Experiența ta anterioară ca staff pe o altă comunitate și motivația ta clară de a menține serverul fără hackeri și comportamente toxice sunt apreciate.
★ De asemenea, faptul că poți documenta dovezi prin OBS demonstrează că ești pregătit să faci față responsabilităților acestui rol.
★ În ciuda orelor jucate pe server sub limita cerută, considerăm că determinarea și dorința ta de a te implica sunt suficient de puternice pentru a-ți oferi această oportunitate.

Răspuns cerere: ACCEPTAT!

★ Te rog să îmi comunici o dată și o oră când poți intra cu mine pe Discord pentru un scurt PC-CHECK apoi un scurt interviu de acomodare.

Pentru detalii suplimentare: https://discord.gg/6PwRWAj8aq
Grup de Steam: https://steamcommunity.com/groups/csgoromania-ro

Cu respect,
Moderator V1[m]eR
Avatar utilizator

-aa.andrei07-
Membru
Membru
Mesaje: 68
Membru din: Joi Apr 25, 2024 3:25 pm

Re: CERERE HELPER - .{Still}.

CERERE RESPINSA
𝓼𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓕𝓤𝓡𝓘𝓞𝓤𝓢𝓢𝓢
Încuiat