Imagine

Cerere Helper- s3b1

Încuiat

Topic author
s3b1
Mesaje: 1
Membru din: Vin Aug 16, 2024 5:35 pm
Romania

Cerere Helper- s3b1

Nickname: s3b1
Discord: sebi
Nume server / ip: cs2.csgoromania.ro
Varsta: 14
Cateva cuvinte despre tine: Muncitor si serios
Ore jucate pe server (minim 50): 35 de ore
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public): 930 de ore
Interviu (pe discord): Cand doreste domnul co-fondator sau domni admini

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): csgoromania
SteamID: 76561199137356389
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199137356389/
Experinta anterioara cu detinerea unui grad (cat timp): am avut admin doar ca era pe fivem
De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Vreau sa ajut staful si vreau sa fie cel mai bun servar din romania !
Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da obs studio


Avatar utilizator

seby120909
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Joi Iul 11, 2024 11:53 am

Re: Cerere Helper- s3b1

Salut s3b1!

OBSERVATIILE MELE SUNT IN FELUL URMATOR


PRO

-AI UN PROGRAM DE FILMAT
-AI ORE DESTULE PE CS
-ESTI SERIOS
-ESTI DESCHIS LA COMUNICARE

CONTRA

-AI O VARSTA DESTUL DE FRAGEDA ,CEEA CE POATE INSEMNA CA NU STII SA GESTIONEZI TOATE SITUATIILE!
-NU AI MAI AVUT EXPERIENTA IN DOMENIU ,DECI NU O SA STII COMENZILE!
-NU AI ORELE NECESARE PE SV!

RASPUNSUL MEU ESTE CONTRA
Avatar utilizator

-aa.andrei07-
Membru
Membru
Mesaje: 68
Membru din: Joi Apr 25, 2024 3:25 pm

Re: Cerere Helper- s3b1

Salut s3b1!
Eu personal nu prea te-am vazut pe server, si nu am o parere despre tine.
Avand in vedere cererea ta, este ok, dar vad ca nu ai numarul de ore necesare, experienta ca membru staff, si o varsta destul de frageda.

Raspunsul meu este CONTRA
𝓼𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓫𝔂 𝓕𝓤𝓡𝓘𝓞𝓤𝓢𝓢𝓢
Avatar utilizator

hardwell
Owner
Owner
Mesaje: 153
Membru din: Lun Iul 08, 2024 11:49 am
Localitate: Seoul
Korea South

Re: Cerere Helper- s3b1

Salut, Sebi.


Esti un baiat destul de social si cu bun simt chiar daca ai varsta pe care o ai, impresia asta mi-ai dat dupa ce am schimbat cateva cuvinte. Despre cererea ta, eu din cate am intales de la tine chiar daca nu ai pus in cerere ai jucat si sub numele " XON1C" pe server exista ceva activitate si pe numele acesta. Orele petrecute pe server adunate pe cele 2 nickname-uri pe care te-ai jucat sunt suficiente, repet gametracker-ul nu a inregistrat toate orele pe care le-ai petrecut pe server. Despre varsta ta, eu sunt de parere ca nu e un "obstacol", adica toata lumea trebuie sa inceapa dintr-un punct sa se dezvolte si sa prinda experienta, daca nu ti-se ofera o sansa nu ai de unde sa prinzi experienta de care ai nevoie intr-un anumit domeniu, cum e si in viata reala. Mi-ar fi placut ca la "cateva lucruri despre tine" sa dezvolti putin mai mult.

PRO.
Avatar utilizator

sA_righthand
Admin
Admin
Mesaje: 17
Membru din: Dum Aug 11, 2024 11:53 am
Romania

Re: Cerere Helper- s3b1

Salut s3b1.
La cat de activ sunt pe server nu prea te-am vazut,asa ca nu imi pot forma o parere despre tine. Cererea ta este OK ,dar mi-ar fi placut sa ne oferi mai multe detalii la "Cateva cuvinte despre tine".Neavand experienta iti va fi mai dificil sa te obisnuiesti cu comenzile.In schimb,am observat ca : -ai un program de filmat ;
-ai destule ore pe joc ;
-ai citit regulamentul ;
-esti muncitor,ceea ce este o calitate care ar trebui sa o aiba fiecare.
Raspunsul meu este PRO
𝒮𝒾𝑔𝓃𝑒𝒹 𝒷𝓎 𝓼𝓐
Avatar utilizator

LoaDing
Admin
Admin
Mesaje: 10
Membru din: Lun Iul 08, 2024 11:47 am
Romania

Re: Cerere Helper- s3b1

Salut Sebi,

Am analizat cu atenție cererea ta și suntem impresionați de nivelul tău de implicare și de entuziasm. Orele jucate pe server și pe Steam, precum și experiența ta anterioară în administrarea unui server FiveM, demonstrează că ești o persoană dedicată și responsabilă.

Implicarea ta activă în comunitate: Orele petrecute pe server arată că îți place să joci și că ești familiarizat cu regulile și atmosfera de aici.
Atitudinea ta proactivă: Ești dispus să ajuți staff-ul și să contribui la îmbunătățirea serverului.
Pregătirea tehnică: Cunoașterea OBS Studio este un plus, deoarece ne va ajuta să documentăm mai bine eventualele incidente.

PRO
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 218
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania
Loading…

Re: Cerere Helper- s3b1

Salut, Sebi ! Ne bucuram ca te-ai decis sa aplici pentru gradul de helper in cadrul comunitatii noastre.

In ciuda varstei pe care o ai dorim sa iti oferim o sansa de care oricine poate avea parte in comunitatea noastra atata timp cat da dovada de implicare ca membru staff. Totusi, o sa avem pretentia de la tine sa dai dovada de maturitate si , totodata, de seriozitate.
Daca vei intampina anumite probleme cu jucatorii sau dificultati in timpul activitatii tale ca helper te rugam se ne contactezi in cel mai scurt timp posibil, pentru a evita orice problema !


★ Te rog sa imi comunici o data si o ora pentru un pc check scurt, care sa dovedeasca in totalitate ca esti demn sa detii gradul.

Raspuns cerere : ACCEPTATA !

Pentru detalii suplimentare: https://discord.gg/6PwRWAj8aq
Grup de Steam: https://steamcommunity.com/groups/csgoromania-ro
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.
Avatar utilizator

denis.
Co-Fondator
Co-Fondator
Mesaje: 218
Membru din: Joi Feb 22, 2024 2:20 pm
Romania
Loading…

Re: Cerere Helper- s3b1

Timp expirat pentru prezentare la interviu.
𝕾𝖎𝖌𝖓𝖊𝖉 𝖇𝖞 𝖉𝖊𝖓𝖎𝖘.
Încuiat